Alanya Akropol Hotel

AKROPOL HOTEL`de Akdeniz`in doyumsuz maviliğini ve coşkusunu, güneşin yakıcı sıcaklığını ve yeşilin çekiciliğini bulacaksınız. Doğa ve denize hakim bir konumda bulunan Akropol Hotel`de eşsiz Alanya ve doyumsuz deniz manzarasını bulabilirsiniz. Otelimiz Alanya şehir merkezine 6 Km denize 500 metre Antalya hava limanına 120 km mesafededir. Balkonlu ve deniz manzaralı, zemini halı döşeli, 150 oda, Odalarda uydu tv, Direkt Telefon,  Minibar, Kiralık kasa, Müzik, Merkezi sistem Klima ve Fön bulunmaktadır..

Balkonlu ve deniz manzaralı 150 oda. Odalarda uydu tv, müzik, minibar, split klima sistemi, fön, ve kiralık kasa. Tv ve oyun salonu, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, mini klup, disko, 2 adet yüzme havuzu,çocuk havuları,  aquapark, su suporları, gece ve gündüz animasyonları, tenis, masa tenisi, bilardo, oyun makineları,  spor salonu, hamam, sauna, kuaför, internetcafe, doktor odası, kuyum ve market.

Alanya Akropol Hotel Odalar

Double
Arzu ve isteğinize göre sizin için hazırlanmış 2 adet ayrı yataklı Balkonlu ve deniz manzaralı, zemini halı döşeli, odamızda   uydu tv, Direkt Telefon,  Minibar, Kiralık kasa, Müzik, Split Klima ve Fön bulunmaktadır..

Triple
Beraberniz deki üçüncü kişile birlikte kalabileceğiniz sizin için hazırlanmış Balkonlu ve deniz manzaralı, zemini halı döşeli, Odamızda uydu tv, Direkt Telefon,  Minibar, Kiralık kasa, Müzik, Split Klima ve Fön bulunmaktadır..

French Bed
Tek yataklı iki kişilik  sizin için hazırlanmış Balkonlu ve deniz manzaralı, zemini halı döşeli, Odamızda uydu tv, Direkt Telefon,  Minibar, Kiralık kasa, Müzik, Split Klima ve Fön bulunmaktadır..

İletiişim

Tel : +90 242 518 15 88-89-90

Tel : +90 242 518 12 30-31-32

Fax : +90 242 518 12 29

Finally, I keep hourly backups mspy reviews of all my important data via time machine so if anything does go wrong I can just restore my system to where it was before the event occurred