Alanya Grand Zaman Garden Hotel

KONUM: Alanya merkezinde bulunan otelimiz, Cleopatra sahilinden sadece 150mt. Mesafede ve bir cadde ile ayrılmıştır.Alanya ve eğlence merkezine sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olup, her türlü ulaşım aracına kolaylıkla ulaşılabilir konumdadır. Antalya havalimanı yaklaşık 125km.lik mesafededir.

İÇERİK: Otelimiz deniz , havuz ve dağ manzaralı olmak üzere 147 oda (7 suit oda)448 yataktan oluşmaktadır.Elit lobi bölümünde 2 adet panaromik asansör ve dört adet loca bulunmakta olup her birinde ayrı tv izleme olanağı ile siz değerli misafirlerimize farklı bir ambians yaşatmaktadır.Restorant bölümümüz kapalı ve açık olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. (Kapalı bölümde sigara içilmemektedir). Otelimizde iki yüzme havuzu (bir tanesi aqua parklı) , 2 havuz bar ve bir restorant bar (kahvaltı,öğle ve akşam yemeği için) , konferans salonu ve mini market bulunmaktadır.

HİZMETLER: Kahvaltı, geç kalkanlar için kahvaltı, öğle ve akşam yemeği büfeleri, snacks ( hamburger,spagetti , hotdog vb.) pide ve pizza, akşam üstü çay-kahve pasta servisi, her türlü yerli alkollü (şarap, votka, cin, bira vb.) veya alkolsüz (cola, fanta, sprite, soda, su vb.) içecekleri barlarımızdan saat 10:00-24:00 arası alabilirsiniz. (taze sıkılmış meyve suları ve Türk kahvesi ekstra ücretli)

Tel : +90 242 512 7988, +90 242 512 6933
Web : www.grandzamangardenhotel.com
E-Posta : info@grandzamangardenhotel.com

As with most things in life, there isn’t a http://phonetrackingapps.com one size fits all bookmarking solution for your mac