BÜYÜKÇEKMECE AQUA MARİNE SEZONU TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. AQUA MARİNE İSTANBUL’LULARA GÜNEY SAHİLLERİNİ ARATMIYOR

Büyükçekmece Su Oyunları Eğlence Merkezi olarak 10 yıldır hizmet veriyor. AQUA MARİNE, 3000 kişi ağırlayacak kapasitede.
Tesis 3500 m3 ve 2500 m2 olimpik havuz ve yarı olimpik havuzumuzda özgürce yüzmenin keyfini yaşarken, 60 m uzunluğundaki kamikaziyi denediğinizde içinizin çekildiğini ve boşlukta uçtuğunuzu hissedeceksiniz. 90 m boyundaki pitondan kayarken her kıvrımından ayrı bir zevk alacaksınız. 100 m boyundaki kobrada bitmeyen bir yolculuğa çıkacak, 90 m boyundaki rafting de ise botla ırmak keyfi yaşayacaksınız.100 m boyundaki blachole kaydıraktan kayarken kendiniz farklı bir boyutta hissedeceksiniz.
Geçtiğimiz yıllarda yapılan yapılan 40 m uzunluğundaki yamaç kaydırağından bir inip bir çıkacaksınız. 400 m2’lik alan ve 6 m lik dev şelalelerde bezenmiş dalga havuzunda; 10 değişik dalga boyu ile her dalgadan ayrı bir zevk alacaksınız.
2009 da Aqua marine de bir yenilik daha
İstanbul’da ilk ve tek köpek balığı ve vatoz balıklarının yüzdüğü havuz açılıyor. İçinde köpek balıkları ve vatoz balıklarının yüzdüğü yeni havuzumuzda yüzmeye ne dersiniz?

Gündüz sıcağında havuzda yüzüp,kaydıraklarda kayanlar, sürpriz sanatçıların mini konserleri, her gün animasyon gösterileriyle gün boyu AQUA MARİNE ‘de eğlenebiliyor.
AQUA MARİNE`DE DENİZ SU OYUNLARI KEYFİ
Ege ve Akdeniz’de ki tatil yörelerinde bulunan deniz su oyunları İstanbul da ilk kez AQUA MARİNE’ de İstanbul’da sadece Büyükçekmece AQUA MARİNE’de kurulan deniz oyunları, havuza yüzmeye ve kaydıraklardan kaymaya gelenlere heyecanlı anlar yaşatıyor. Sürat tekneleri ile Banana, Rocketeer, Su kayağı ve daha bir çok deniz oyunlarının doyumsuz keyfini AQUA MARİNE tüm İstanbullara yaşatıyor.

Fatih Mah. Piyade Sok. No:8 Büyükçekmece-İSTANBUL
Tel : (0 212) 882 28 20 (10 Hat) Fax : (0 212) 882 28 25