Ayka Vital Park Healty Life & Holiday Residence

“Ayka Vital Park Healty Life & Holiday Residence” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Ayka Vital Park Healty Life & Holiday Residence hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Ayka Vital Park Healty Life & Holiday Residence


Adı:Ayka Vital Park Healty Life & Holiday Residence
İl/İlçe : Duacı Köyü Ormanı/ Antalya
Sınıfı: Otel

Tam Pansiyon Olanakları

Bütün Bir Yılın Yorgunluğunu Geride Bırakmak İçin Ailenizle Birlikte Mükemmel Bir Tatil Olanağı

Akıllardan çıkmıycak bir Tatil

alanya hotel

Konumu: Duacı Köyü Ormanı içersinde bulunan Otel Antalya Havaalanı’na 20 km Antalya şehir merkezine 12 km mesafededir.

Odaları; 63 adet tek kişilik oda( 33- 35 m² ), 90 adet çift kişilik oda ( 30-33 m² ), 17 adet suit oda, 2 Adet bedensel engelli odası toplam 172 oda ve 281 yatak ile hizmet verilmektedir. Odalarda, uydu TV, merkezi klima, kalorifer, duş, fön, uluslararası kullanıma açık direkt hatlı telefon, eşya dolabı, masa ve sandalye, mini bar, acil durum çağrı düğmeleri ve kiler odası mevcuttur.

Tesis Özellikleri: Restoran, Cafe ve bar üniteleri, ayakta veya yatılı olarak, her yaş grubuna sağlık hizmeti iyileştirme ve sağlıklı yaşam üniteleri, spor ve aktivite alanları, gezi ve eğlence olanakları, profesyonel sağlık ve hizmet danışmanları, bahçe ve hobby alanları, resim ve el işi atölyesi, sinema salonu, çok amaçlı balo ve aktivite salonu spa ve sağlık merkezi, kablosuz internet kullanımı (lobby ve toplantı odalarında), kütüphane, ibadethane, Mescit, hafıza tedavi, ruhsal ve fiziksel terapi, canlı müzik ve eğlence hizmetleri mevcuttur.

ayka vital park healty life holiday residence otel

Çocuklar için çeşitli etkinlikler sunulan otelde Çocuk havuzu mevcuttur.

Plaja uzaklığı 12 Kilometre mesafede olup servis olanağı vardır.