Ayvalık tatil köyleri

Bu sayfamızda sizlere Balıkesir Ayvalıktatil köylerini tanıtacağız.

1- TURKSEVEN Tatil Köyü

Türkseven Tatil Köyü 33 Triplex Apart villadan oluşan bir tesistir.
Her villada 6 kişi konaklayabilir.
Tesisimizde 2 yüzme havuzu bir çoçuk havuzu, çocuklar ve büyükler için aquapark, futbol, basketbol tenis kortu, kafeterya, havuz bar bulunmaktadır.
Misafirlerimiz zeytinlikler içinde, enfes doğasıyla birçok aktivitesiyle havuz başı müzikli eğlenceleriyle tatilin keyfini doyasıya çıkarabilmektedirler.

Tesisimiz Ayvalık’ta, 28 dönüm yeşillik içinde, deniz sahiline 300 metre mesafede, size imbatla, bol iyotlu serin havayı ciğerlerinize doldurarak serinlemenizi sağlayan – ğüzel bir tatil yeridir.
Ayvalık, Balıkesir�in bir ilçesi olup, Ege Bölgesi sınırları içerisindedir. Ayvalık, Yunan Adalarından Midilli�ye (Lesvos) de çok yakındır. Bugün oldukça keyifli bir tatil beldesi olan Ayvalık, geçmişte elverişli koyları ile korsanlar için cazip bir yöreymiş…

ayvalık tatil köyü

ayvalık tatil köyü

ayvalik tatil köyü

İletişim

TÜRKSEVEN TATİL SİTESİ
0266 316 12 66
0532 233 52 43
zeliha65@ttmail.com
AYVALIK

2 – RAİNBOW TATİL KÖYÜ

CUNDA ADASI RAİNBOWTATİL KÖYÜ AYVALIK
SABAH KAHVALTISI DAHİL 45 YTL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARDAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN. ERKEN REZERVASYON KAMPANYAMIZ KAPSAMINDA BİR HAFTALIK TATİL PAKETLERİNDEN YARARLANIN. HEMEN REZERVASYON YAPTIRIN.

TESİSİMİZİN SOL TARAFI GÖZ ALABİLDİĞİNE KUMSALDIR EŞİNİZ VE ÇOCUKLARINIZLA HİÇ KİMSE TARAFINDAN RAHATSIZ EDİLMEDEN GÜNEŞLENME VE DİNLENME İMKANI SAĞLAR.HAVADAKİ NEM ORANI ÇOK DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN TESİSİMİZDE BİR HAFTA KALAN MİSAFİRLERİMİZ DÖNERKEN ROMATİZMA AĞRILARINDAN VE TANSİYON PROBLEMLERİNDEN KURTULMUŞ OLURLAR.ALMAN ARAŞTIRMA FİRMASININ YAPTIĞI ARAŞTIRMAYA GÖRE AVRUPADA OKSİJEN EN YÜKSEK 1.BÖLGE İSVİÇRE ALPLERİ 2.BÖLGE İSE KAZ DAĞLARIDIR.KAZ DAĞLARINDAN GELEN DEVAMLI ESİNTİ DENİZDEN İYOTUDA ALARAK MİSAFİRLERİMİZE GETİRMEKTEDİR.BÖYLECE ASTIM HASTASI MİSAFİRLERİMİZ İLAÇSIZ YAŞAYABİLMEKTEDİRLER.

TESİSİMİZDE YAKLAŞIK OLİMPİK BİR YÜZME HAVUZU, BEBEK HAVUZU, ÇOCUK HAVUZU, ÇOCUKLARA SU KAYDIRAĞI, OYUN PARKI, HER TÜRLÜ YİYECEK VE İÇECEĞİNİZİ KARŞILAYAN KAFE BÜFE, BÜTÜN MİSAFİRLERİMİZE AÇIK ÖZELPLAJ, İSKELE, ÇEŞİTLİ BÜYÜKLÜKTE DUBALAR BULUNMAKTADIR.
DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ: 55 M2 DAİREDE 13 M2 BİR YATAK ODASI, (İÇİNDE 2X2 ÖLÇÜLERİNDE BİR YATAK, GARDROP, TUVALET MASASI, GECE LAMBALARI VE SEHPALAR) BÜYÜK BİR BANYO, SALONDAKİ OTURMA GRUBUNDA AYNI ZAMANDA 2 YETİŞKİN YATABİLİR, AÇIK MUTFAKTA HER TÜRLÜ EŞYA MEVCUTTUR VE BÜYÜK BİR BALKONDAN OLUŞMAKTADIR. DUBLEKSLERDE BUNLARA İLAVETEN BİR YATAK ODASI VE BİR BANYO DAHA MEVCUTTUR. HER DAİREDE UYDU ALICISI, KABLOSUZ İNTERNET BAĞLANTISI, HAVUZ KENARINDA DEV EKRAN KEYFİ SİZLERİ BEKLEMEKTEDİR.

www.clubrainbowtur.com
tel:0224-222-14-13 / 0224-221-04-91

Hometown bethel, connecticut before sipa george washington university 2014, fulbright scholar printed writing paper morocco goals u