Bodrum tatil köyleri

Bodrum Avta Tatil Köyü
Avta Tatil Köyü, Bodrum, Turgutreis, Kadıkalesi Mevkiinde, avukatlar, yargıçlar, savcılar ve tüm hukukçular için kuruldu.

*Mandalina bahçeleri,  kumsalı, tertemiz denizi, iskelesi, iki ayrı havuzu, göletleri, tenis ve basketbol alanları, çocuk parkları ve her eve ulaşan iletişim ağıyla bir cennet doğdu.tatil köyü

*AVTA 100 dönüm alana kurulmuş, 250 evden oluşan ve devre-mülk esasına dayalı bir tatil köyüdür. Burada, yaklaşık 1900 ailenin 15 gün yaz, 15 gün bahar, 10 gün kış döneminde olmak üzere, 40 günlük tatil hakkı vardır. Köyümüz yaz/kış açıktır.
*AVTA çevreci bir anlayışla kuruldu. Mekan çok iyi kullanıldı. Burada, binaları değil, rengarenk begonvilleri, ağaçları, çiçekleri görürsünüz. Göletlerinde ördekleri ve süs balıklarıyla, bahçelerinde tavşanları, horozları, tavukları, kazları, tavus kuşları, güvercinleri, koyunları ve keçileriyle, çıkrıklı kuyuları ve tulumbalarıyla doğal bir ortamda tatil yapmanın keyfini yaşarsınız.

Bölümler

*Dilerseniz Palmiye veya Park Mahallesi’nde konaklayın, asırlık meşe ağacının altında veya havuz başında keyifle biranızı yudumlayın.

*Dilerseniz İlk Adım’da, dilerseniz Dere Boyu’nda veya Bodrum Mahallesi’nde kalın, 74 çeşit süs bitkisiyle zenginleştirilmiş çevre düzeninin güzelliklerini yaşayın.

*Sahil restaurantın terasında veya sahildeki havuzun başında dilerseniz hemen iskelenin üstünde veya deniz kıyısındaki sette masanızı seçin, inanılmaz güzellikteki gün batımını seyredin.

*Kısacası, Avta’da geçireceğiniz tatili, ömür boyu unutamazsınız.

İşletme

*İsterseniz, apart olarak kiralayın. Odanızda buzdolabı, üçlü ocak, mutfak eşyaları, televizyon, telefon hazır. Dilerseniz, kahvaltınızı ve yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Dilerseniz, Ağaç Altında veya Sahil Lokantası’nda uygun fiyatlarla kahvaltının, akşam ve öğle yemeğinin keyfini yaşarsınız.

*AVTA bir güzelliktir. Bizi arayın ve inanılmaz fiyatlarla tanışın. Hemen yerinizi ayırtın, bu yıl tatili mutlaka Avta’da yapın.

Havuz ve Deniz

Deniz, Havuz ve Plaj Birbirlerini tamamlıyor.
Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, TurkeyOldukça uzun bir sahil şeridi bulunan AV-TA tatil şeridinde doğal, incecik kumun üzerinde yada yumuşacık çimlerin üzerinde güneşlenmek sizler için çok keyifli olacaktır. Deniz suyu her zaman berrak, az tuzlu ve ortalama 25 derece sıcaklıktadır.

Sahilde ve Yukarı Resepsiyon yanında olan 2 adet  havuzumuz, tatlı sulu olup çocuk havuzu ve filtrasyon sistemi mevcuttur. Havuz barlarımızda serinleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Yukarı Havuz – Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, TurkeyGündüz güneşten kaçıp özel kokteyllerle serinlemek için idealdir. Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, TurkeyEtraflarında bulunan geniş alanda güneşlenebilir ya da oturma gruplarına yerleşerek dostlarınızla tatlı sohbetler yapabilirsiniz.

Hayvanlarımız

Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkey

AVTA Ekoloji Parkında, çocuklarınızı hiç görmedikleri hayvanlarla tanıştırabilirsiniz. Kendi ellerinizle tavukları besleyebileceğiniz, yumurtalarını toplayabileceğiniz merkezi ve portatif kümesler. .Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkey Tavus kuşlarının o muhteşem gösterisini izleyebilmek için ne kadar bekleseniz değer buna.

Yavru ikiz keçinin, annelerinin yanından Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkeyuzaklaştıklarında devrilen bir çamaşır leğeninin altında kalıp, birbirlerine sarılıp uyumalarını mutlaka görmelisiniz. Tatlı bir koro halinde sizi müziklerine hayran bırakan çeşit çeşit kuş her an sizlerle olurken, ara da sıra da serinlemeye çıkan ördek ve kazlarımız da onlara katılıyor keyifli şarkılarıyla… Bodrum mahallesindeki büyük gölette bulunan onlarca rengarenk balıklarımızın ise seyrine doyum olmaz, kendinizi tüm bir gün onların güzelliğine kaptırabilirsiniz…

Avta Tatil Köyü, Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, TurkeyTavşanların oynamalarını, güvercinlerin özgürce dolaştıktan sonra tekrar gelip kafeslerine girmelerini, Tatil Köyünün maskotu haline gelen Dük’ ün asaletini izlerken başka dünyalarda gibi olacaksınız. Eşsiz güzellikteki göletlerimizde yaşayan minik tatlı su kaplumbağalarını keşfetmek ve tadını çıkarmak ise başka bir mutluluk.

Cafeler & Restoranlar

Sahil Cafe
Gözleme Evi – Avta Tatil Köyü – Kadıkalesi, Turgutreis, BodrumSahil Cafe, sadece AV TA nın değil, Turgutreis’ in en güzel seyir teraslarından birisi. Sırtını yasladığı antik tiyatro, mönüsü, efektleri ve müziği ile doyumsuz anlar yaşayacağınız bir mekan. Hem gündüz, hem de gece Akdeniz’in en güzel panoramaları , Sahil Café’ de içkinizi yudumlarken gözlerinizin önüne serilir. Hele mehtap denizin üzerinde ışıktan bir yol oluşturmuşsa, hele usta bir gitarist, gitarının tellerini klasik tınılarla titretiyorsa, tadına doyamazsınız Sahil Café’ nin. Ayrıca, havuz başı restoran, ağaçaltı restoran, pide fırını, gözleme evi, havuz barlar gün boyu sizleri ağırlamaktan mutlu olacaklardır.

Spor Tesisleri

Spor Tesislerimiz – Avta Tatil Köyü – Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkey

Aletli Jimnastik
Sahilde bulunan çimenlik alanin ortasına kurulu spor aletleri ile, gereksiz kilo ve kalorilerinizi yakabilir, zindeliğinizi sürdürebilirsiniz.

Spor Tesislerimiz – Avta Tatil Köyü – Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkey

Voleybol ve Basketbol
İlk adım mahallesinde bulunan çevresi çit ile çevrili basketbol alanında çocuklarımızın maçlarını izleyebilir ve hatta onlara katılabilirsiniz.

Spor Tesislerimiz – Avta Tatil Köyü – Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkey

Tenis Kortu
Konuklar, gece ya da gündüz ışıklandırmalı tenis kortundan yararlanabiliyorlar.

Spor Tesislerimiz – Avta Tatil Köyü – Kadıkalesi, Turgutreis, Bodrum, Muğla, Turkey

Plaj Voleybolu
Son yıllardaki moda sportif aktivitelerden olan plaj voleybolu maçlarını, akşam üzerleri sahilde izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.,

Evler Hakkında

Genel Bilgi

Genel olarak tatil köyünde 6 farklı ev tipi var. Bunlar :

1.      D tipleri – 64 m2 lik dubleksler,
Ortadaki geniş salonun yanında açık mutfak ve oturma mekanı, solunda iki yatak odası ile banyo ve tuvaletten oluşan yatma bölümlerinin bulunduğu dubleks konutlar. İkiz yapılarda (1+1) toplam 2 aile kalıyor.  (Palmiye Mahallesinde 3, Dere boyu Mahallesinde 19, Bodrum Mahallesinde 12 olmak üzere toplam 34 adet)

2.      T tipleri 66 m2 lik yarı dubleksler,
Ortada Bodrum tipi geniş bir terasın sağında açık mutfak ve oturma mekanı, solunda iki yatak odası ile banyo ve tuvaletten oluşan yatma bölümünün bulunduğu çok özel planlı konutlar. 1 alt ve 2 üst de (2+1) toplam 1 aile kalıyor ((Yalnızca Bodrum Mahallesinde toplam 3 adet.)

3.      C tipleri 42 m2 lik,
Geniş salon, açık mutfak ve oturma mekanı, hemen yanında yatak odası ile banyo ve tuvaletten oluşan yatma bölümünün bulunduğu standart konutlar. 1 alt ve 2 üst ile ikizinde (3+3) toplam 6 aile kalıyor. (Park Mahallesinde 6, İlk adım Mahallesinde 8, toplam 14 adet.)

4.      Y tipleri 44 m2 lik,
Geniş bir salonun sağında açık mutfak ve oturma mekanı, yatak odası ile banyo ve tuvaletten oluşan yatma bölümünün bulunduğu standart konutlar. 1 alt ve 1 üst ile ikizinde (2+2) toplam 4 aile kalıyor. (Palmiye Mahallesinde 12, Dere boyu Mahallesinde 12, toplam 24 adet.)

5.      A tipleri 51 m2 lik,
Bodrum tipi geniş bir salonun sağında açık mutfak ve oturma mekanı, solunda yatak odası ile banyo ve tuvaletten oluşan yatma bölümünün bulunduğu diğerlerine oranla geniş standart konutlar. 1 alt ve 1 üst ile ikizinde (2+2) toplam 4 aile kalıyor.  (Bodrum Mahallesinde 12, İlk adım Mahallesinde 2, toplam 14 adet.)

6.      S tipleri bahçeli ve iki katli ..
Bodrum mahallesine özgü olarak tasarlanmış, 3 ayrı tipte farklılaştırılmış, 50 ve 55 m2 lik üst katlar ile, 46 ve 50 m2lik alt katlardan oluşan, 1+1 ve 2+1  bahçeli standart konutlar. Yine geniş bir salon, sağında açık mutfak ve oturma mekanı, solunda yatak odası ile banyo ve tuvaletten oluşan yatma bölümü. . (Yalnızca Bodrum Mahallesinde toplam 3 adet.)

7.      Villalar.
Devre mülk sisteminin dışında özel mülkiyetli villalar.

——————————–

Tatil köyünün websitesi : http://www.avta.com.tr/

Adres :   Kadıkalesi Mevkii Turgutreis – Bodrum – MUĞLA

Telefonlar

Yöneticilik :     +90.252.382.4487

Merkez Resepsiyon : +90.252.382.4475 (Pbx. 10 hat)

Aşağı  Resepsiyon :+90.252.382.4501 (Pbx. 3 hat)

Faks : +90.252.382.4499

E-posta : bodrum@avta.com.tr

Şirket Merkezi

Adres :İstiklal Caddesi, Koçtuğ Han 386/4 Beyoğlu – İSTANBUL

Telefon :+90.212.252.5465 – 252.5679

Faks :+90.212.252.5775

E-posta : merkez@avta.com.tr