Cappadocıa Cave Resort Spa Masal Diyarı Kapadokya’da Bir Zevk Kalesi

Anadolu’nun göbeğindeki masal diyarı Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinden alacağınız keyfi unutulmaz bir tatile dönüştürmek için Cappadocıa Cave Resort Spa’da kalın.

Kapadokya

Uçhisar Kale’sinin eteklerinde Kapadokya Vadisi’nin tüm görkemine tanıklık eden Tekeli Mahallesinde zengin bir tarihin lüks ve modern dokunuşlarla göz kamaştıran birleşimi Cappadocia Cave Resort Spa konuklarını, yörenin atmosferine yakışır bir biçimde masal bir yolculuğa çıkarıyor.

Kapadokyada eşsiz bir güzellik

Rüzgar ve yağmur tanrılarının elinden çıkmış büyüleyici bir doğal eser olan Kapodakya’da tarihi bir mahallenin üzerinde yükselen Cappadocia Cave Resort Spa tatil, eğlence,dinlence, spor ve kurumsal etkinliklerde, butik servisi ile konuklarına klasik resort ve beş yıldızlı otel kavramına ilişkin bildiklerini unutturmayı hedefliyor.
Harebe halindeki eski evlerin aslına sadık kalınarak restore edilmesi ile oluşturulan otel adeta bir zevk kalesi 79 odalı otelin 200 kişilik bir toplantı salonu, biri kapalı olmak üzere iki ısıtmalı yüzme havuzu, üç restoranı, üç barı ve 1500 metrekarelik kapalı alanda hizmet veren Spa’sı yöredeki rakipleri arasından ayırıyor.

Yöreye özgü yemekler başta olmak üzere Uzakdoğu, Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetlerin servis edildiği restoranlarıyla konaklamanız süresince yaşayacağınız unutulmaz zamanları eşsiz tatları da ekliyor.

Kapadokya

Otel Benyesinde 2500 metrekarelik alanda hizmet veren Leea Spa Türkiye’deki ilk ve tek olan tuz odası hizmetiyle parlıyor.Tuz odası özellikle virüs sebebiyle yaşanan öksürük ve soğuk algınlığı, astım, kronik kulak-burun-boğaz hastalıkları, bronşit, egzama deri yanıkları ve sedef gibi hastalıklara iyi gelen bir uygulama.

Sözün kısası yörenin büyüleyici atmosferinden alacağınız keyfi unutulmaz bir tatile dönüştürmek için bu zevk kalesindeki yerinizi şimdiden ayırtmak için;

Kapadokya
Tel; 0 384 219 31 94-95