Caprice Thermal Place muhafazakar aileler için tatil seçenekleri arasında düşünülmesi gereken bir otel. Özel olarak tasarlanan bayanlar yüzme havuzu 4000 metrekarelik bir alanda deniz suyu ile doldurulmuştur. Bay misafirler için ayrılan havuz ise 400 metrekarelik boyutta tatlı su ile doldurulmuştur.

Caprice thermal place  denize sıfır akbük koyunda konumlanmış otelin nefis kum plajı vardır. Tekne turlarıyla Didimin en güzel koylarında gezintilere çıkabilirsiniz. Bayanlara özel tekne turlarına katılabilirsiniz.

Su sporlarına katılıp tatilinizi renklendirebilir ayrıca basketbol oynayabilir misafirler için düzenlenmiş tenis kortunda harika vakit geçirebilirsiniz. Spor salonunda güneşten uzak spor yapmak isterseniz jimnastik aktiviteleriyle eğlenebilirsiniz.

Caprice thermal otelin sağlık merkezi tatilciler için özel donanımıyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlık merkezi içerisinde Fizik tedavi uzmanı, Doktor, Fizyoterapist, Hidroterapist eşliğinde sağlıklı ve zihinde kalabilir, Güzellik uzmanı, spor hocaları, masör, masöz eşliğinde rahatlayabilirsiniz.

Spa merkezinde hamam, sauna, su altı masajı, ısı battaniyesi, masaj, turba çamur gibi farklılıklar yaşabilirsiniz.

Çocuklarınız için tatilinizi renklendirecek aktiviteler, çocuk kulubü bünyesi altında hizmet vermektedir.

Caprice Termal Place ulaşım

Akbük Köyü/Didim-AYDIN

Telefon; 0 256 846 13 33