Club hotel alanya

Doğanın bütün güzelliklerinin cömertçe sergilendiği bir cennetin üzerine kurulmuş Club Hotel Turtaş, havaalanına 110 km., Alanya’ya sadece 13 km. uzaklıktadır.

Denize sıfır konumuyla, doğayla iç içe, uçsuz bucaksız maviliğin yeşil ile buluştuğu yerde, temiz havası size daha ilk görüşte cennette olduğunuzu hissettirecek. Akdeniz’in engin suları vücudunuza hayat verirken, sizlere eşlik edecek deneyimli ve bilgili ev sahipleri sayesinde kendinizi hiç olmadığınız kadar zinde, dinlenmiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

Hayaliniz unutulmayacak bir tatilse, Club Hotel Turtaş’ta cennetin kapıları sonuna kadar açılıyor.

Club hotel Resimleri


Aktiviteler

2 ayrı açık havuz, 2 çocuk havuzu, 1 su kaydırağı,2 Tenis Kortu, Mini Futbol ve Basketbol Sahası, Oyun Salonu ve çeşitli animasyon gösterileri, gece boyunca da anfi tiyatro ve disco ile sınırsız eğlence sunmaktadır.

Geniş bahçesi sayesinde yeşili ayaklarınızın altında hissedecek, su sporları ve gün boyu süren animasyon etkinlikleri sayesinde kendinizi zinde ve huzurlu hissedeceksiniz.

Sportif faaliyetlerle yeni hobiler kazanabilecek, Türk hamamı, Fitness Center ve saunayla stresinizi giderecek, aklınıza gelecek her türlü istek ve ihtiyaçlarınızı da alışveriş merkezimizden karşılayabileceksiniz.

Club hotel Restaurant

Club hotel alanya iletişim

Adres:     Konakly Beldesi    07490 Alanya – ANTALYA / TÜRKİYE
Tel:     (+90 242) 565 29 45 (pbx)
Faks:     (+90 242) 565 25 56
E-Posta:     info@clubturtas.com

State monopolies established over tobacco, www.paper-writer.org/ gunpowder b