Cornelia De Luxe Resort

“Cornelia De Luxe Resort”” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Cornelia De Luxe Resort hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Cornelia De Luxe Resort

Hayaller ötesi bir tatil Belek İleribaşı mevkiinde Antalya Havalimanına 34 km Antalya’ya 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfırdır.

381 odası bulunan otel  203 adet standart, 22 adet geçmeli standart oda, 3 adet engelli odası, 15 adet aile odası, 48 adet Cornalia garden, 80 adet villa junior suite, 8 adet deluxe  suite, 2 adet grand deluxe suit olarak ayrılır.

Belek Tatil

Göl Evleri

50 metrekare 1 adet oturma odası, 1 adet yatak odasından oluşan villa junior suite odalarda her odada 1 yatak odası bağlantılı oturma odası, jakuzi, fön, merezi klima, telefon, internet bağlantısı, pay tv, tv, mini bar, özel kasa, zemin seramik kaplı

Tesiste ana restaurant, 4 A’la carte restaurant, Uluslararası yemekler, Akdeniz Mutfağı, Uzakdoğu mutfağı, Türk mutfağı, 2 adet açık havuz, 2 adet çocuk havuzu, 1 adet aQupark havuz, 1 adet bebek havuzu,

24 saat açık bar, fitness center, hamam, suana, jakuzi, masaj ve kese, buhar odası, şok havuzu, disco, canlı müzik, animasyon etkinlikleri, şovlar, tenis dersleri, tenis, bowling, golf, David leadbetter golf akademesi, nargile, alışveriş merkezi, doktor, sağlık  merkezi, bitki ve çiçek terapisi, su altı masajı, çamur bakımı, cilt bakımı, sıcak taş terapisi, dinlendirici ve gevşetici masajlar, vücut fırça masajı, el ve ayak bakımı, bebek bakıcısı, 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Cornelia de luxe resort

Çocuklar için tesiste 2 adet açık havuz güneş ışınlarına karşı jüt korumalı çocuk havuzu, 1 adet bebek havuzu, elektronik oyun arabaları, mini club, oyun alanları mevcuttur.