Eftalia Village

“Eftalia Village” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Eftalia Village hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Eftalia Village


Herşey Dahil

Alanya merkeze 18 km, havalimanına 114 km denize 50 metre mesafededir.

Alanya

327 odalı tesiste, 3 açık yüzme havuzu 1 kapalı yüzme havuzu, 3 adet su kaydırağı, restaurantları, İtalyan ve Ocakbaşı A la carte restoran, disco ve balkon mevcuttur.

Tesiste bir ana havuz, bir kaydırak havuzu, bir çocuk havuzu, bir dinlenme (sessiz havuz) ve bir adet kapalı havuz mevcuttur. Resteurantlar (ana restoran, seçmeli yemek restoran, snack restoran ve plaj restoran), barlar(havuz bar, relax bar, snack bar, plaj bar, lobby bar, disko bar), sahilde ve havuz mekânlarında şezlong, minder ve havlu ücretsizdir (havlu için depozit ödenir), güzellik ve sağlık merkeziyle hamam, sauna ve kapalı havuz aynı bölümde yer almaktadır. İç ünitelerimizde: doktor, masaj, kuaför, kuyumcu, market, tattoo & piercing studio, internet kafe, hediyelik, butik, fotoğraf, oto kiralama, kuru temizleme, plajda su sporları, alakart restoran, telefon, faks ve fotokopi mevcut olup ücretlidir.

Alanya

Plaj; 150 metre uzunluğunda kumsal plajı mevcuttur. Güneş şemsiyeleri, havlu ve minder hizmetleri ücretsizdir.