Ege Durak Kilima Haberi

Marmaris ve Bodrum’da birer tane olacak.

Hava sıcaklığının gölgede 35, güneş altında 45 dereceye ulaştığı Muğla´nın Marmaris ve Bodrum İlçeleri´ndeki dolmuş duraklarına, bir içecek firması (Nestea) tarafından klima takıldı. Serin duraklardan Kuşadası ve Çeşme´ye de birer adet yapılacağı açıklandı.

Marmaris´te Ulusal Egemenlik Caddesi´ndeki Tansaş mağazasının, Bodrum´da ise Neyzen Tevfik Caddesi´ndeki Atatürk Lisesi önündeki birer durağın, etrafı camla kapatıldı, içine de klima takıldı. Dört bir yanına içecek firmasının reklamları yerleştirilen dokuz metrekarelik klimalı duraklar, vatandaşlarla turistlerden büyük ilgi gördü, sadece dolmuş bekleyenlere değil, sıcaktan bunalanlara ev sahipliği yapmaya başladı.

Marmaris´te, tüm hatların dolmuşları gelip geçmesine rağmen duraktan çıkmadığı gözlenen 59 yaşındaki Fikret Ok, “Sıcaktan bunalmıştım, içeri girdim, çok rahat edince de çıkmak istemedim. Düşünenlerin ve yapanların aklına sağlık” diye konuştu. İngiliz ve Hollandalı turistler de konaklayacakları otele gitmek için minibüs beklerken girdikleri durağı beğendiklerini ve çok faydalı bulduklarını dile getirdi.

İçecek firmasının reklam işlerini yürüten “Era Reklamcılık”ın Ege Bölgesi Müdürü Yılmaz Taşkaya, birkaç gün içerisinde Bodrum, Kuşadası ve Çeşme´de 1´er klimalı durağın daha faaliyete geçeceğini söyledi. Taşkaya, durakların adedinin 4 bin dolara mal olduğunu da belirtti.

Mccarthy holly wheeler says august 31, 2014 at 1 09 pm any help with publishing hints and tips is good https://www.paper-writer.org with me