Eser Premium Spa Otel 4500 metre alana kurulu olan spa merkezi ve fitness –gym aktiviteleri ile istanbul’un fitness-spa konseptli en büyük spor ve yaşam komplekslerinden biridir. Yüksek tavanlı fitness –gym alanıyla, tamamen cam duvarlarla donatılmış gym-cardio bölümüyle, marmara denizi manzarası eşliğinde Eser Premium Hotel & Spa merkezinde sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Eser Premium Hotel & Spa, 15 Kişiden 1000 Kişiye kadar farklı düzenlerde, gerektiğinde ise bir bütün olarak toplam 2100 kişiye hizmet verebilen 9 adet toplantı ve konferans salonu ile İstanbul’un stres ve gürültüsünden uzak “Business Hotel” olma özelliği doğrultusunda kusursuz ve maksimum hizmet anlayışıyla ev sahipliği yapacak konumdadır.

Havuz

Eser Premium Spa Otelde yazın açık kışın kapalı olarak kullanılabileceğiniz havuzlar; zemini ve özel ışık efektleri ile hem yüzmenin hem de dinlenmenin keyfine aynı anda yakalamanızı sağlayacaktır.

Fittness spor salonu

Fitness alanında dünyaca  tanınan ve son derece güvenli fitness markalarının son model Techno Gym kardio üniteleri  ( Koşubantları  , Bisikletler , Cardio Wave …)  tekrar ve setlerinizi kendisi sayabilen digital ekranlı Kas Geliştirici bölümüyle interaktif bir şekilde  çalışmanınızı sağlıyor. Serbest kilo ünitesi profesyonel vücut çalışabilecek sporcular dahil herkese hizmet verebilecek kapasitededir.

Isı Tedavileri

Bu kadar spor ve aktiviteden sonra  Marmara denizini gören saunasında, Buhar odasında yada hamamında ter atmak toksinlerden arınmak sizi dinlendirecektir.

Kar Çeşmeleri

Otelde sauna buhar  banyosundan sonra kar çeşmesinden kar alıp tüm vücudunuza uygulayacak ve farklı ve zevkli bir zindelik yaşayabilirsiniz.

Jakuziler

Özel üç adet jakuzi yorgunluğunuzu ve gerginliğinizi hidro masajıyla  atmanızı sağlıyor.

Spa Programları