Esra Apart Hotel Dünyanın Kehanet Merkezi Didim-Altınkum da her mevsim  başka güzeldir. Işık ve Güneş Tanrısı Apollonun yıkandığı Altınkumun ikinci koyunda bulunan Hotel Esra Apart; sizleri sımsıcak kumuyla sarmalayıp sonra da masmavi denizi ile serinletip Palmiye ve Mimoza ağaçları ile bezenmiş yemyeşil geniş bahçesinde büyük havuzu ile farklı bir tatil sunar.

Didim merkeze sadece 5 dakikalık yakınlıkta  bulunan Hotel Esra Apart 137 Apart ve 11 Studio dairesi Deniz ve Havuz manzaralı olup herbiri televizyonlu, müzik yayınlı ve klimalıdır. Hotel Esra Apart, 2 adet Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Aqua Park, Çocuk Bahçesi, Çocuk Klubü ve İnternet Cafesi ile çocuklarınıza, geniş bahçesi içerisindeki Barları, Restaurantı, Discosu, Fitness Centerı, Türk Hamamı, Saunası, Masaj Odası, Mini Marketi, Kuaförü, Tenis Kortu ve Oyun Salonları ile siz büyüklere hizmet vermektedir.

Fitness Center spor merkezinde gelişmiş spor aletleriyle birlikte formunuzu koruyabilir, Masaj salonunda rahatlayabilirsiniz. Eğlenceli Türk gecelerinde rengarek anlar yaşayabilir, Hamam ve saunasında vakit geçirebilirsiniz.

Telefon: 0 256 813 73 83