Golden Key Lodge

“Golden Key Lodge” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Golden Key Lodge hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Golden Key Lodge

otel fotoğrafları

Adı: Golden Key Lodge
İl/İlçe : Kartalkaya
Sınıfı: Otel

Konum:

Tesis:

Oda: Dağ evimizde konforlu yataklar, kaz tüyü yorganlar, özel yapım battaniyeler, kolalı yatak örtüleri ve rahat yastıklar sayesinde iyi bir gece uykusu ile evinizdeki kadar rahat edeceksiniz. Bu arada sigara içmeyen konuklarımız için de güzel bir süprizimiz var. Kartalkaya Golden Key’de 12 adet sigara içilmeyen odamız var.

Dağ evimizde 43 farklı büyüklükte ve özelikte odamız bulunmaktadır. 33 metrekarelik standart odaların yanı sıra 40 metrekarelik loft stilinde tasarlanmış dubleks suitler, 80 metrekareye varan büyüklükte geniş aile suitleri ve içinde manzaraya hakim özel jakuzi bulunan dubleks loftlar bulunuyor. Özellikle odaların manzaraya konumları ve pencere formları, oda içerisindeki hoş süprizler, ince düşünülmüş ayrıntılar sayesinde her kalışınızda farklı bir hisse kapılacaksınız.

Çocuk Odaları: Küçük konukları Golden Key için her zaman çok özeldir. Golden Key çocuklar için çok renkli ve keyifli bir oyun odası hazırladı. Çocukların her zaman güvenle vakit geçirebilecekleri oyun odamız özenle seçilmiş,eğlenceli ve eğitici oyuncakları ile tüm gün açık.

Lezzetlerimiz:

Brasserie

Golden Key konukseverliği ile İtalyan mutfağının seçkin lezzetleriyle buluşabilirsiniz. Şeflerimizin özenle elde hazırladığı ravioli ve makarnalarımızdan, tadına doyamayacağınız rizotto ve pizzalarımızdan tatmadan gitmeyin.

Yemek öncesi ve sonrası Brasserie’nin barında içkinizi yudumlayabilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz . Zengin içki ve şarap mönümüz sizleri bekliyor.
Ana Restaurant

Dağ manzarası eşliğinde taze pişirilmiş ekmek ve hamur ürünlerinin yanında zengin peynir, şarküteri ve ev yapımı reçel çeşitleri, dilediğiniz gibi hazırlanmış yumurtanız, taze meyve ve meyve suları, çay ve kahve çeşitleri ile zengin açık büfe kahvaltımızla uyanmanın tadını çıkarın.

Akşam yemeği zengin açık büfemizde her gün farklı lezzetler bulacaksınız. Usta şeflerin içerisine sevgi katılmış çorbaları, tadına doyulmayan zeytinyağlıları, Türk ve dünya mutfağının birbirinden lezzetli ana yemekleri, karşı konulmaz tatlıları ile kendinizi şımartmaya hazır olun.

otel yemekleri
Wellness Bar

Sporun yanında, masaj ve cilt bakımı, vücudunuzun nefes alması için tamamlayıcı faktörlerdir. Bunlar için gereken kuvveti ise, size özel sıkılmış taze meyve suları veya alkollü içeçekler sunan Wellness barımızdan temin edebilirsiniz. Jakuzili terasın yanıbaşında bulunan barımızda, meyve suyu yerine, meyvenin kendisini yemek isteyen müşterilerimiz için meyve servisimiz de mevcuttur.

Tel:0374 234 50 59

Similar to firefox’s add-ons, this will allow developers to tweak the safari browser, and make their http://topspyingapps.com own modifications and additions