Grand Kaptan Hotel Alanya

Adı: Grand Kaptan Hotel Alanya
İl/İlçe  : Alanya / Antalya
Sınıfı: Otel
Yıldız: 5 Yıldız

Grand Kaptan Otel Genel Bilgiler:

Alanya Beach Otel is 700m. from centrum and 130 km from Antalya Airport. 50 m from the beach.

35 rooms and 80 beds.

Lobby, Tv side(satellite tv),internet side,Lobby Bar, Terrace Bar, Restaurant to 100 persons and A la Carte Restaurant, generator, Elavators ,Swimming Pool, children’s pool, children’s garden, familie garden, all rooms have a safe and air-condition,satellite Tv, Telephone, minibar, hairdryer, smogsignal and balkony.

Breakfast and dinner open buffet.Grand Kaptan Hotel Alanya

Grand Kaptan Hotel Alanya Konumu:

Grand Kaptan Otel, Antalya hava limanına 120 km, şehir merkezine 2 km uzaklıktadır.

Doğanın güzellikleri yeryüzünde dağıtılırken, Alanya bundan fazlasıyla pay almıştır. Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri Alanya’dadır. Kilometrelerce uzanan sahil, genellikle kumdur.

Alanya’ya doğru rengi maviden türkuaza dönüşen Akdeniz’den hemen sonra Batı Toroslar yükselir… Çam ve sedir ormanlarıyla, zirvelerden kopup gelen akarsularıyla, vadileriyle bambaşka bir dünya yaratır Toroslar… Kentin içi portakallar çiçek açtığı zaman parfümle yıkanmış gibi olur; her mevsim rengârenk çiçekler yol kenarlarını süsler, insanın güzü ve gönlü dinlenir Alanya’da… Mağaralar ise hem kara hem denizdedir; büyüleyicidir, gizemlidir, şifalıdır… Ve güneş, hayattır… Alanya güneşin gülümsediği yerdir.

Grand Kaptan Hotel Alanya Odalar:

Otelimizde 272 ana bina ve 140 anex olmak üzere 412 oda mevcuttur. Tüm odalar; duvardan duvara halı, klima, dâhili kanallı televizyon, mini bar, kasa, üç müzik kanalı, banyo (küvet), saç kurutma makinesi, direkt uluslararası çevirmeli telefon ve internet hizmetleriyle konforlu bir şekilde donatılmıştır.

24 Saat hizmet veren oda servisimiz misafirlerimizin damak tadına hizmet vermektedir.

Grand Kaptan Hotel Alanya Yiyecek – İçecek:

Grand Kaptan Otel kahvaltı ve akşam yemeklerini değişik uluslararası mutfaklardan seçilmiş; titiz, zengin sunumlarıyla tam bir ziyafete dönüştürüyor, değişik bir “tadı”, özel bir “köşe” arzu eden konuklar için ise farklı mekânlarda, farklı seçenekler sunuyor.

Grand Kaptan Hotel Alanya Rezervasyon – İletişim

Rezervasyonunuz ile ilgili sizlere
doğru bilgi vermemiz için lütfen
sağda bulunan rezervasyon
formunu eksiksiz doldurunuz.

Telefon :
+90 242 514 01 01 (pbx)

Fax :
+90 242 514 00 92

Adres :
Oba Göl Mevkii – 07400
Alanya / Antalya / Türkiye

Email :
Rezervasyon:
reservation.grand@kaptanhotels.com
Grand Kaptan Hotel Alanya Resimleri – Fotoğrafları – Pictures

To buy the farm this one may have originated as soldiers’ slang, the idea being that soldiers dreamed of school essays com surviving the war and going home to a peaceful existence, perhaps on a farm