Hayal ile gerçek arasında dinlenmeniz için herşey düşünülmüş. Huzuru hem dışarıdan izleyip izlerken de hiç yaşadınız mı? Güzel bir gün geçirmek için tüm hazırlıklar yapılmış. Tek yapmanız gereken Heybeli adasının tepelerinden gelen kokuyu içinize çekmek ve serin sulara dalış yapmak.

Doğanın tüm güzelliklerini içinde barındıran tesis iş stresinden uzaklaşmak haftanın yorgunluğunu atmak, deniz kum ve güneşin tadını çıkartmak için Ada Beach Clube gidebilirsiniz.

Muhteşem Heybeli Koyu mis gibi çam kokuları ve siz vücudunuz edrorfin salgılamaya başladı bile Tatilin tadını çıkartın.

Ulaşım kısa olarak geçemiycem bu yaz adalara üç kez gittim ve üç farklı yolu kullandım bunalımlara girdim diyebilirim. Fakat üç kez adaları ziyaret edip evime döndüğümde pişmanlık duymadım.

İlk seferde trenle bakırköyde inip deniz otobüsüyla bostancıya geçtim daha sonra küçük bir vapurla adalara geçtim….

ikincisinde Avcılardan gidiş dönüş bilet alarak vupurla yolculuk yaptım adalara gittim biraz uzun sürdü ama keyifli bir yolculuktu müzik eşiğinde eğlenerek yolculuk yaptık.

üçüncüsünde  floryadan bindiğim trenden sirkecide indim. Eminönünden adalara gidemiyorsunuz. Sonra taksiyle kabataşa geçtim ordan kadıköy adalar vapuruna bindim adalara doğru tıka basa dolu yolculuk yaptık en yorucu yolculuğum bu oldu. dönüşte kadıköyde inerek deniz otobüsüyle bakırköye döndüm bu yolculukları başka bir yazıda uzun uzun anlatıcam adalarda karşınıza neler çıkabilir neler yapabilirsiniz

Heybeliada beachi tercih edebilirsiniz doğa ve denizin buluştuğu yerde güzel bir ortam