Florya Plajı

İstanbul’un en ünlü ve güzel plajlarından biridir Florya Plajı… Geçtiğimiz yıllarda hizmete kapatılan plaj bu yeniden halkın hizmetine sunulmuştur. Plajı sizler için gezdik. Ücretli olduğuna sevindiğimi söyleyebilirim.

Memnun ayrılacağınız kanısındayım.

Giriş ücreti: 15 TL

800 metrelik plaj alanı, 1000 şezlong ve şemsiye, 24  duş ve 2 çocuk oyun alanı, 250 araçlık otopark, 4 cankurtaran kulesi bulunuyor

Menekşe Plajı

Çok kalabalık bir plajla karşılaşacağınız kesin, birebir gözlemlerimize dayanarak çok fazla memnun ayrılmayacağınızı düşünüyorum.

Küçükçekmece gölünün yanında bulunan menekşe plajı 650 metre uzunluğunda bir sahil bandına sahip burada ahşap giyinme soyunma odaları, 300 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Caddebostan Plajları

Burada yaklaşık 950 metre uzunluğunda 3 plaj bulunuyor. Plajlarda 1000 şezlong, 1000 şemsiye, 40 soyunma kabini, 5 duş alanı ve 3 cankurtaran kulesi bulunuyor.

Plaj hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Çiroz Plajı

Yeşilköy plajında haftasonu aşırı yoğunluk oluyor. Hafta içi gitmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca boğulmalara karşı dikkatli olunması gereken bir yapıya sahip.

Yeşilköy’de bulunan çiroz plajı 2 bölümden oluşuyor ve yanyana iki koyu kaplıyor. Plaj toplam 660 metre uzunluğunda, çevre aydınlatmasının da bulunduğu plajda müzik yayını yapılıyor.

Karaburun Plajı

Çatalca da bulunan Durusu Karaburun plajı 2500 metre uzunluğunda, plajda 6 cankurtaran kulesi, 17 cankurtaran personeli, bir kurtarma botu, bir ambulans, iki büfe, her birinde 6 wc ve 4 soyunma kabini bulunan 5 plaj konteynırı, altı adet duş ünitesi, 500 şemsiye ve 500 şezlong var.

Plajlar hakkındaki görüş ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Sizin için plajları gezmeye devam edeceğiz. Plajlar hakkındaki gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizde bize yol gösterecektir.