Iykiaworld Linksgolf Antalya

“Iykiaworld Linksgolf Antalya” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Iykiaworld Linksgolf Antalya hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Iykiaworld Linksgolf Antalya

Antalya”nın incisi Belekte bulunan otel Köprücay mevkiinde Denizyaka”da bulunmaktadır. Belek’e 30 km Antalya’ya 30 km mesafededir.

449 konaklama ünitesi ile harikalar diyarı olan tesis Fitness lanı, akrobasi, dans, yemek pişirme, resim dersleri, okçuluk, plaj voleybolu, spor alanları, badminton, plaj futbolu, su topu, boccia, yoga, plates, meditasyon, tiyotro gösterileri, restoran şovları, canlı müzik ve eğlenceli partiler, temalı geceler, çok amaçlı spor salonu, Tatilciler için daha bir sürü etkinlik bütün eğlence türlerinin düşünüldüğü otelde misafirleri harikalar diyarı tadında bir tatil bekliyor.

Engelli odaları mevcuttur.

8 adet tenis kortu, buhar banyosu, hamam, bebek yatağı, bebek köşesi

Çocuklar için her yaş seçenekleri sunulan otelde çocukların yaşlarına göre eğlenebilecekleri çocuk kulübleri, bebek bakımı, çocuk havuzları, çocuk oyun alanları mevcuttur.

Hayallerinizi Ötesinde bir Tatil

Iykiaworld Linksgolf Antalya

Belek Tatil