Majesty Resort Mirage Park

“Majesty Resort Mirage Park”” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Majesty Resort Mirage Park hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Majesty Resort Mirage Park


Adı: Majesty Resort Mirage Park
İl/İlçe :Kemer-ANTALYA

Sınıfı: Hotel

Konum: Kemer Göynük mevkiinde Antalya Havaalanına 40 kilometre, Antalya merkeze 35 kilometre, Kemere 6 kilometre mesafede ve denize sıfır konumdadır.

Majesty Resort Mirage Park


Tesiste kapalı ve açık (teras) ana restoran, 2 adet Special restaurant, 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet çocuk yüzme havuzu, 3 adet kaydırak, 1 adet kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness center, masaj, güzellik salonu, bowling bar, lobby bar, amfi tiyatro, Tenis kortları, ışıklandırılmalı tenis kortu, açık hava disco, internet, alışveriş merkezi, okçuluk, dart, bilardo, aerobik, step, deniz bisikleti, su kayağı, çocuk büfesi, bebek bakıcısı, çocuk oyun bahçesi,

majesty resort kemer

Çocuklar İçin: 1 adet çocuk yüzme havuzu ve kaydırakları, çocuk büfesi, mini club (4-12 yaş), bebek bakıcısı, çocuk oyun bahçesi hizmetleri tesisin küçük misafirleri için hazırladığı güzelliklerdendir.

Plaj: Kum özellikteki plaj içerisinde şezlong, şemsiye, minder ve havlu hizmeti misafirlere sunulmaktadır.