ölüdeniz ne yenir

Ölüdeniz her bütçeye göre restoran, Pizza, cafe, Fast-food türü yemek yenecek bir çok yer barındırıyor. Çarşı içinde disko-barlar gerek dekorları gerekse çaldıkları müzik ile dikkat çekiyorlar. Kiminde Davut Güloğlu”nun “Oy Nurcanım” adlı parçası çalınca tüm turistler sokağa uzayan halaylar çekiyor kimisinde “Bıdı Bıdı Çekirge” parçasında kahkahalar kopuyor.
Asena caddesinde Belcekız”ın sevilen barlarından biri olan “Tequila Bar “Kovboy şapkalı servis elamanlarınca servis edilen özel kokteyleri, düzenledikleri “Lady is Night”, Orman Partisi, 60 lı ve 70 li yılların müziği ile dikkat çekiyorlar.

4 işletmeci ve Hintli aşçının hazırladıklarının yanı sıra kokteyllerden bazılarının formülünü sihirlitur okurları için aldım. Tequila içine Fethiye yöresinin en acı biberleri toplanıp konuyor bu şekilde iki ay bekletiliyor. Tequila içinde aroma kazanan içkiye domates suyu ilave edilerek limitler ölçüsünde Tabasco (acı biber sosu) katılıp şişeyle servis ediliyor!bu içkinin porsiyon fiyatı 15 milyon TL.Bir başka kokteyl ise “Ölüdeniz” İçinde Malibu, Harmania, Baileys, portakal suyu, şeftali suyu, süt bulunuyor Bu kokteylin kadehi de 6 milyon dan sunuluyor.Konuklar serinleticilerini içerken “DJ Pako” lakaplı Hakan”ın seçtiği uyumlu müziği dinliyorlar.

Thanks to gogo, in-flight www.order-essay-online.net wifi access has come to the sky