Onur Air de ücretli ikram devri

İç hatlardaki yiyecek mönüsü zenginleştirildi.

Yolculardan gelen yoğun talepler doğrultusunda iç hat uçuşlarındaki ikram mönüsünü zenginleştirme kararı alan Onur Air yarından itibaren bol alternatifli ve ücretli ikram uygulamasına başlıyor.

Onur Air, 9 Aralık 2003 tarihinde başladığı tarifeli iç hat uçuşlarında ücret almadan yiyecek olarak kek ve kraker, içecek olarak da meyve suyu, çay, kahve ve su ikramı yapıyordu. Ancak yolculardan gelen yoğun yiyecek-içecek çeşitliliği talepleri nedeniyle Onur Air ikram çeşidini geliştirme kararı aldı. Buna göre 17 Haziran Salı gününden itibaren hayata geçecek yeni ikram uygulaması bol alternatifli ve ücretli olacak. Onur Air yeni ikram modelinde önceden olduğu gibi yine sudan ücret almayacak, sunulacak diğer ikramların fiyatlarını da makul seviyede tutacak.

Onur Air’in iç hatlardaki yiyecek mönüsünde; tamamı şirkete özel olarak günlük hazırlanmış tavuklu sandviç, ezme tavuklu klüp sandviç, peynirli ve dana jambonlu klüp sandviç, muffin, yeşil elma, fıstık, fındık, çikolata ve cips yer alacak. İçecek mönüsü ise çay, kahve, kola, sade ve meyveli gazoz, portakal suyu, enerji içeceği, soda, viski, şarap, bira, votka, cinden oluşacak.

Şirket iç hat uçuşlarında ikramla birlikte Onur Air logolu oyuncak, oyun kağıdı ve uçak maketi satışına da başlayacak.

The app also provides a timeline view showing both the start time and topspyingapps.com/ duration of each episode and the ability to automatically adjust times to local time zones