İSTANBUL’UN Eşsiz mekanı PARKORMAN’DA

Orman içinde yeşillikler arasında ve bir çok alternatif ve eğlencenin sunulduğu Parkorman’ın Havuzu yaz aylarında İstanbullulara farklı bir ortam sunuyor.

Yaz aylarında işlerinin  yoğunluğundan tatile gitme şansı olmayanlar ya da hafta içi bir havuzda serinlemek için yer arıyanlar için eşsiz bir mekan.

Parkorman alternatif mekânlarıyla, eğlencesiyle ve sunduğu konfor ile doğanın içinde denizi aratmayacak havuzu ile kaçırılmayacak fırsatlar yaratıyor.

Restoranlar, cafeler, kendin pişir kendin ye restoranı, çocuk eğlence alanları ve birçok etkinliğin gerçekleştiği Parkorman, bu yıl tatil yapamayan veya hafta içi serinlemek isteyenler için 1600 m2 büyüklüğündeki havuzunda gün boyu dinlence ve eğlence sürüyor.

Oldukça rahat soyunma odalarının bulunduğu, kış aylarında da kullanılıyormuş gibi bakımı yapılan Parkorman havuzunun derinliği 110 ile 170 cm arasında değişiyor.

Bu yaz her gün sıkılmadan gidip dinlenebileceğiniz, çocuğunuz ile rahat edebileceğiniz, sağlığınız açısından emin olabileceğiniz, çimlerin üzerindeki minderlere uzanarak, ister havuza girip serinleyerek, ister havuz dans programına katılarak muhteşem bir yaz geçirebileceğiniz tek yer Parkorman.

Parkorman havuzu yaz boyu gidilmesi gereken yerlerden birisi.

Parkorman havuzu. Adres: Büyükdere Cad. Maslak Telefon: 0212 328 20 00