Pıccolo Mondo

Doğa ve eşsiz güzelikte bir nehir kenarında masmavi deniz harikalar diyarı Ağva’da Karedenizin Ağva sahilinden 300 metre uzaklıkta yer alan Piccolo Mondo Butik Otel Toplam 20 Odaya Sahip 8 odası Osmanlı tarzı cumbalı ev modelinde düzenlenmiş Doğayla başbaşa kalabileceğiniz bir yer.

Pıccolo Mondo

Gün Boyunca Göksu Nehrinin tertemiz suyunda yüzebilir, balık tutabilir ya da kano deniz bisikleti ya da motorlu teknemize atalayıp gezi yapabilirsiniz. Nehirde sizden başka nehrin tadını çıkaran ördekler, su kaplumbağaları, su samurları hemen yanıbaşınızda olacak.

Ağva doğal parkurlar, Başta Kilimli ve Kadırga Koyları, çevredeki korular, şelaleler, mağaralar keşfedilmeyi bekleyen doğa harikaları ile doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler için de bir çok alternatif sunuyor.

Karadeniz’ in tertemiz sularında yüzmek istediğnizde nehirde yapacağınız kısa bir gezi sonrasında kumsala ulaşıyorsunuz. Upuzun kumsalda uzanabilir ya da denizin maviliklerine kulaç atabilirsiniz.

Ağva

Günün tatlı yorgunluğu ile odalarınıza çekildiğinizde cırcır böceklerinin oluşturduğu koro ile hemen tatlı bir uykuya dalacaksınız.

Kurfalı Köyü Göksu nehri Kıyısı Ağva-İSTANBUL

Tel: 0216 721 73 79