Polka Country

“Polka Country” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Polka Country Otel hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Polka Country

Adı: Polka Country
İl/İlçe : Polonezköy
Sınıfı: Otel

Konum:20. yüzyılın başlarında Polonezköy’de inşa edilen ve eski bir pansiyon yapısına sahip olan Polka Country Hotel, Polka Turizm Otelcilik Ltd. Şti. tarafından tüm karakteristik özellikleri korunarak restore edilmiş ve Polonezköy’e ayrı bir renk katmıştır.

polonezköy tatil

Agırlıklı olarak kestane agacı kullanılarak inşa edilmiş olan otelin herbiri özel banyolu 15 odası mevcuttur. Bazı odalarımız klimalidır.Mobilyalar ve diğer elemanlar kestane ağacı kullanılarak, binanın karakteristik özelliklerine uygun tarzda üretilmiştir. Otelin bahçesindeki samanlığın kestane ağacından yapılmış kirişleri korunarak Lobi ve Café Bar olarak yeniden düzenlenmiştir.

Turizm Bakanlığının 10/04/1997 tarihinde alınan 6712 sayılı Turizm İşletme Belgesi ile Polka Country Hotel siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Polka Country Hotel, şehrin gürültüsünden kaçmak ve doğayla başbaşa olmak isteyenler için piknik, yürüyüş ve bisiklet turları imkanı sağlamaktadır. Ayrıca otelin kütüphanesinden faydalanmak, satranç ya da tavla oynamak da mümkündür. Otelin köy kahvaltısı hakiki bir köy kahvaltısı olup iki çeşit peynir, hakiki bal, ev yapımı bahçe reçelleri, her türlü omlet ceşitleri, organik domates, salatalık ve özel polka pohçası ile limitsiz cay ve kahveyi ihtiva etmektedir. Ayrıca otelin Ala carte menüsünde dünya mutfağından seçenekler sunulmaktadır. Polka usulü sarma bonfile ve tatlılardan kestane suflesi ve kestaneli pastası meşhurdur. Otelde 20 kişiye kadar toplantı imkanı mevcut olup, wireless internette mevcuttur.

Konaklama Ücreti: iki kişilik oda fiyatı, hafta içi 100, hafta sonu ise 150 TL Yemek ücretleri ekstra olarak ödeniyor. Kahvaltı isterseniz kişi başı 25 TL ödemelisiniz.

Tel: 0216 432 32 20

The staff at writer’s https://pro-essay-writer.com/ relief knows that a writer’s job is to write