Princess Hotel

“Princess Hotel” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada Princess Hotel hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

Princess Hotel


Adı: Princess Hotel
İl/İlçe : Büyükada
Sınıfı: Otel

Geri Dönmeyi Unutun

Ada Yaşantısını Tatmak İsteyenlere

Princess Hotel

Büyükada Princess Otel İstanbul’un Prens adaları olarak bilinen ada grubunun en büyüğü olan Büyükada’dadır.
Vapur seyahati ile  Bostancı’dan 30 dakikada ulaşılabilir. 100 yıllık geçmişiyle Princess Hoteller zincirinde özel bir yere sahiptir.1895 de Hotel Des Etranger adıyla kurulmuş, 1988 de restore edilerek yeniden işletmeye açılmıştır.
Geleneksel Türk konukseverliğinin simgesi olan bu mekan nostaljik bir tarihin özlemini çekenler için kaçırılmayacak bir fırsattır.Baştan aşağı yenilenen Büyükada Princess Otel de; klimalı,televizyonlu,uydu yayınlı,özel kartlı giriş sistemi, telefonu,kablosuz internet erişimi, minibarı, kesintisiz sıcak su ve oda hizmeti bulunan 24 konforlu odası mevcuttur

Benzersiz Princess hizmeti ile mükemmel bir konaklama sizi bekliyor.

ANTEBİ RESTAURANT

büyükada tatil
Gizli cennet ,Kadıköy Acıbadem ve Caddebostan Bağdat Caddesinden sonra şimdi de Büyükada Princess Otel in klasikleşmiş eşsiz havasında  ANTEBİ kalitesinin birleşimi… Görülmeye değer bir tat.
Leziz kebaplar,yöresel yemekler,tatlılar, güleryüzlü personel tarafından servis edilmektedir.
Huzurlu bir akşam yemeği,bir arkadaş toplantısı,doğum günü organizasyonu,düğün,nişan gibi toplantılarınızda da hizmet vermekteyiz.

Tüm ürünlerimiz seçkin markaların üretimleri olup tamamen hijyen kurallarına uygun bir mutfağa sahibiz,öyle ki ” Açık Mutfak-Temiz Mutfak ” prensibimizi tüm restauranlarımızda uyguluyoruz.

ODALARIMIZ

Kurumsal müşteriler ,tatil amaçlı seyahat edenler ve günü birlik seyahat edenler için 24 odamız bulunmaktadır. Bütün odalarımız ferah ve konforludur.
Oda Kahvaltı hizmet vermekteyiz.Kahvaltı ” AÇIK BÜFE ” dir.

princess hotel

MİSAFİRLERİMİZ ÜCRETSİZ WIRELESS SİSTEMİNİ LOBBY VE RESTAURANT DAHİLİNDE KULLANABİLİRLER.
Odalarımız  Standart ve Büyük Oda olmak üzere iki tiptir.
Büyük Oda Sayısı     : 8
Standart Oda Sayısı : 16

Büyük Odalarımız ilave yatak ile maksimum 3 kişiliktir.
Standart odalarımız  maksimum 2 kişiliktir.

ODA YERLEŞİMLERİ

Büyük odalarımızın 5 i Deniz  3 ü Ada manzaralıdır.
Standart Odalardan 2 si Deniz 14 ü  Ada manzaralıdır.
Tel:0216 382 16 29

To help you celebrate, we are sending your certificates of achievement to your emails, and your ielts results will be displayed in the write an essay on deceit and how a hamlet decieves people to help them or to help himself ielts-blog hall of fame