The Green Park Kartepe

“The Green Park Kartepe” tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfada The Green Park Kartepe hakkında tüm bilgileri bulabilir ve aşağıdan bu hotel için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Unutmayın yorumlarınız bize yol gösterecek.

The Green Park Kartepe


Adı: The Green Park Kartepe
İl/İlçe : Kartepe/Kocaeli
Sınıfı: Otel

Doğa ve Sporla iç içe bir hafta sonu

kartepe

Sapanca  Gölü ve İzmit Körfezi manzaralı 1700 metre zirvedeki The Green Park Resort Kartepe, hem göl, hem de deniz manzarasına sahip. Burada, şehrin kirli havasından, gürültüsünden uzakta, hayallerinizi süsleyen bir hafta sonu geirebilirsiniz. Kışın kayağın bir numaralı merkezlerinden olan Kartepe bahar aylarında da doğa gezisi için ideal. Her yaştan misafirlere yüksek kalitede hizmet sunan otelde, Türk hamamı keyfi de yaşayabilirsiniz. 250 odası ve 50 dağ evi bulunan Green Park’ı muhteşem bir tatil iin tercih edebilirsiniz. Ayrıca otelde yer alan etkinlikler kapsamında, Kartepe’yi ATV ya da dağ bisikletiyle keşfedebilirsiniz.

Konaklama Ücreti 290-480 TL arasında değişiyor.

Maşukiye Beldesi, Kartepe Mevkii, Kocaeli

Tel:0262 315 47 00

Apple www.topspyingapps.com/ ceo tim cook has mentioned that the company is balancing repurchase programs with a desire to maintain cash flexibility for large acquisitions, and is not ruling out the prospect of a $1 billion purchase under the right circumstances