Laveda Spa

Eşsiz konforu ve sükunetiyle, konuklarına adeta cennetteymiş hissi veriyor. 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren Laveda Spa, günlük yaşamın stres ve güçlüklerini silip yerine dinginliği ve güzelliği getiriyor.

Genel Olanaklar

-Kapalı yüzme havuzu
-Sauna, jakuzi ve buhar odası (bay / bayan bölümleri)
– Geleneksel Türk Hamamı (bay / bayan bölümleri)
– Dokuz adet masaj & bakım odası
-Çift kişilik masaj suitleri
-Engelli konuk erişimi
-Havlu, bornoz, peştamal ve terliğin bulunduğu kilitli dolaplar
-Kişisel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu soyunma alanı

Masajlar & Bakımlar

Laveda Spa’da en geleneksel yöntemler ile yetiştirilen bitkilerden elde edilen öz yağların mucizelerini sunan Aromatherapy Associates ürünleriyle uygulanan masaj ve bakımlarının yanı sıra güzellik dünyasının efsaneleşmiş markası Carita ile sunulan anti-aging. Shiatsu ve Refleksoloji gibi Uzak Doğu terapileri ve geleneksel Türk hamamında sunulan ruh, beden ve zihin için arınma kaynağı hamam terapileri ve doğal ürünler ile uygulanan vücut bakımları da denemeye değer.

Laveda Spa, 45 dakikalık 15 seansta selülitler ile savaşan Starvac’ın yanısıra yüz ve vücut şekillendirme uygulamalarında mucizeler yaratan Ultratone Futura Pro cihazıyla servis ayrıcalıklarını tamamlıyor.
Fitness Merkezi

Laveda’nın tamamen yenilenen Fitness Salonu’nda “zihin ve beden egzersiz yöntemi” olarak tanımlanan Kinesis’in çeşitli kas gruplarını aynı zamanda çalıştırılabilen sistemi kısa zamanda etkili ve gözle görülebilen sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Kinesis, yaklaşık 200 farklı egzersiz hareketi ile her kas grubunu en geniş açılarda maksimum derecede çalıştırıyor; düzenli yapıldığında vücudu şekillendirip sıkılaştırıyor. Ayrıca Kinesis’ten profesyonel eğitmen tarafından verilen; bel, boyun ve sırt bölgesini güçlendirmeye yönelik Back & Neck, dengeli ve sağlam bir iskelet sistemi ile vücuda denge kazandırmayı amaçlayan Swiss Ball Pilates, karın bölgesini kuvvetlendiren Crunch ve eklem esnekliği ve hareket kabiliyetini artıran Streching derslerinden oluşturulmuş programlarla da yararlanılabiliyor.
Laveda Açık Hava Spa

Yaz aylarında, Boğaz manzaralı iki jakuzi, iki adet bakım odası, serinleme havuzu ve güneşlenme alanı bulunan Laveda Açık Hava Spa haftanın her günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.